www.SkupAutPoznan.pl

SKUP AUT POZNAŃ

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH POZNAŃ - TEL. 665 780 212

O nas


Nasza firma od lat świadczy usługi klientom z Wielkopolski, przede wszystkim z okolic Poznania. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które proponuje Państwu skup samochodów różnego typu, niezależnie od ich stanu technicznego. Jeśli nie wiecie Państwo, co zrobić z używanym samochodem, którego stan techniczny nie pozwala na dalsze użytkowanie lub jeśli jesteście właścicielami auta, które uległo wypadkowi, nie ma ważnego ubezpieczenia OC czy też przeglądu technicznego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Skupujemy samochody w każdym stanie, również auta powypadkowe. Nie ma dla nas znaczenia pochodzenie samochodu ani jego przebieg. Każdy samochód wyceniamy indywidualnie, proponując naszym klientom atrakcyjną, uczciwą cenę za jego zakup. Staramy się też pomóc w dopełnieniu wszelkich formalności. Gwarantujemy, iż każda transakcja zostaje przygotowana w sposób rzetelny i uczciwy i jest poprzedzona podpisaniem adekwatnej umowy.

   Skup aut Poznań - wielkopolska - O nas  Skup aut Poznań - wielkopolska - O nas  Skup aut Poznań - wielkopolska - O nasCechy, jakimi odznacza się nasze przedsiębiorstwo i przede wszystkim jakie od lat spotykają się z zadowoleniem naszych klientów to między innymi:  

  • sprawna realizacja każdej transakcji, 
  • uczciwość, - miła i fachowa obsługa, 
  • odpowiedzialność.

Podobnie jak Wam, nam również zależy na jak najszybszym dopełnieniu wszelkich formalności i sfinalizowaniu każdej transakcji. Jesteśmy więc przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej propozycji. O tym, że warto z niej skorzystać świadczą pozytywne opinie dotychczasowych klientów. Wy także możecie dołączyć do ich grona.