www.SkupAutPoznan.pl

SKUP AUT POZNAŃ

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH POZNAŃ - TEL. 665 780 212

Skup anglików Poznań - Wielkopolska


Jeśli nie wiecie Państwo, co zrobić ze starym, bezużytecznym samochodem, którego stan nie pozwala na bezpieczne poruszanie się po drogach, zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które oferuje swoim klientom skup anglików oraz wszelkich innych samochodów osobowych i dostawczych. Dla nas nie ma znaczenia stan tych pojazdów.

Kupimy od Państwa zarówno samochody wciąż działające, jak i takie, które uległy poważnym wypadkom lub których stan techniczny nie pozwala już na pomyślne przejście przeglądu technicznego. Nie ma dla nas znaczenia również fakt, ile przebytych kilometrów pokazuje licznik takiego samochodu oraz czy ma on ważne ubezpieczenie.

   Skup anglików Poznań - Wielkopolska  Skup anglików Poznań - Wielkopolska  Skup anglików Poznań - Wielkopolska

W ramach naszych usług oferujemy Państwu między innymi:  

  • bezpłatną wycenę samochodu, 
  • odbiór kupowanego przez ans pojazdu ze wskazanego przez klienta miejsca, 
  • uczciwą transakcję na podstawie odpowiedniej umowy, 
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, 
  • uczciwą, indywidualnie ustaloną cenę,
  • płatność gotówką.

Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Poznania oraz okolic tego miasta. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki rozmowie telefonicznej uda nam się udzielić Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz ustalić szczegóły transakcji. Podobnie jak Państwu, zależy nam na jak najszybszym dopełnieniu wszelkich formalności i sfinalizowaniu zakupu samochodu. Dzięki naszej pomocy pozbycie się starego, bezużytecznego pojazdu nie bezie stanowiło problemu!